• SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

Foteliki rowerowe BOBIKE - po prostu bezpieczne 0
Foteliki rowerowe Bobike

Dobry fotelik rowerowy to podstawa. Na rynku jest dość dużo różnych modeli fotelików, tylko który wybrać. My postawiliśmy na piękne i bezpieczne foteliki rowerowe marki Bobike, które gwarantują, że czas wycieczek rowerowych wraz z dzieckiem będzie całkowicie beztroski i bezpieczny. Oczywiście nie wiemy, na jakie przeszkody napotykasz po drodze, ale jedno wiemy na pewno, że możesz w 100% zaufać jakości Bobike.

czytaj całość »
Wyprawka dla MAMY i DZIECKA 0
Wyprawka dla MAMY i DZIECKA

Co spakować do szpitala, aby mieć 100 % pewność, że niczego nie zabraknie ani mamie, ani jej maleństwu podczas porodu? To odwieczne pytanie nurtujące wszystkie przyszłe mamy. Najlepiej pomyśleć o tym dużo wcześniej, bo gdy nadejdzie czas rozwiązania, na pewno nikt nie będzie miał do tego głowy, aby wszystko co niezbędne spakować. Przede wszystkim należy mieć na uwadze, że wiele z tych rzeczy można spokojnie naszykować w domu, tak aby mąż czy też ktoś z rodziny, kto przyjedzie was odwiedzić mógł dowieźć potrzebne rzeczy. Lista potrzebych rzeczy jest dość długa i dobrze by było zacząć ją odpowiednio wczesnie zacząć kompletować. Aby ułatwić przyszłym rodzicom, to zadanie pragniemy przedstawić listę niezbędnych rzeczy, która z całą pewnością będzie przydatna. Jeżeli rodzice będą mieli taką wolę sklep www.ponyplum.pl skompletuje ją razem z nimi. 

czytaj całość »
Czy warto kupić Kosz Mojżesza dla swojego dziecka? 0
Czy warto kupić Kosz Mojżesza dla swojego dziecka?

Zanim pojawi się na świecie Wasze kochane maleństwo, to każda mama stara się skompletować odpowiednią dla niego wyprawkę. Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór wszelakich produktów i akcesoriów dla niemowląt, dlatego też młodzi rodzice bardzo często mają problem, co tak naprawdę jest niezbędne, a co będzie stanowiło niepotrzebny wydatek. Tego typu pytanie może pojawić się właśnie w przypadku Kosza Mojżesza.

czytaj całość »
Jaką wybrać wanienkę do kąpieli swojego maleństwa? 0
Jaką wybrać wanienkę do kąpieli swojego maleństwa?

Kąpiel i pielęgnacja maluszka, to niezwykle istotna czynność zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodzica. Pozwala ona na zachowanie odpowiedniej higieny naszego maleństwa, przy jednoczesnym oswajaniu go z otoczeniem. Niezwykle istotną rzeczą jest to, aby podczas kąpieli nasze maleństwo miało zapewnione odpowiednie i maksymalne bezpieczeństwo a rodzic pełen komfort podczas wykonywania tej czynności. Dlatego też zanim dokonamy zakupu wanienki, musimy się dobrze zastanowić, jaka wanienka będzie dla nas i naszego dziecka najlepsza.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl