• SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

 

 
 
Foteliki rowerowe BOBIKE - po prostu bezpieczne 0
Foteliki rowerowe Bobike

Dobry fotelik rowerowy to podstawa. Na rynku jest dość dużo różnych modeli fotelików, tylko który wybrać. My postawiliśmy na piękne i bezpieczne foteliki rowerowe marki Bobike, które gwarantują, że czas wycieczek rowerowych wraz z dzieckiem będzie całkowicie beztroski i bezpieczny. Oczywiście nie wiemy, na jakie przeszkody napotykasz po drodze, ale jedno wiemy na pewno, że możesz w 100% zaufać jakości Bobike.

 

Od kiedy moje dziecko może zacząć korzystać z fotelika rowerowego Bobike?

Od momentu, gdy dziecko będzie mogło samodzielnie usiąść, może zacząć jeździć wraz z Tobą na rowerze. Średnio jest to około 9 miesięcy. Dla najmłodszych mamy kilka siedzeń montowanych z przodu, które są odpowiednie dla dzieci w wieku do 3 lat lub ważących mniej niż 15 kg (przepisy prawne).

 

Dziecko poniżej 6 roku życia lub ważące mniej niż 22 kg może bezpiecznie zająć miejsce na jednym z tylnych siedzeń Bobike. 
A kiedy wyrośnie z tylnego siedzenia, nadal może jeździć bezpiecznie w foteliku Bobike Junior, który może unieść nawet do 35 kg.  

 

Czy foteliki rowerowe Bobike są zgodne z normami bezpieczeństwa?

Dla producenta marki Bobike bezpieczeństwo jest najważniejsze. Wszystkie foteliki tego producenta tj.: GO, ONE, Classic, Exclusive i Tour są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa EN 14344 i są zatwierdzone przez TUV. Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Oprócz przemyślanego holenderskiego projektu, wygody i łatwości użytkowania, Bobike używa unikalnej dwuściennej skorupy dla wszystkich swoich siedzeń dla optymalnego bezpieczeństwa.

 

 

Jakiego zestawu montażowego potrzebuję?

Nie potrzebujesz zestawu montażowego, ponieważ Twój fotelik rowerowy Bobike posiada w zestawie wszelkie niezbędne akcesoria montażowe. 

 

Czy do fotelika rowerowego marki Bobike mogę dokupić kask rowerowy?

Tak. Do każdego modelu fotelika rowerowego marki Bobike możesz dokupić również odpowiedni kask rowerowy. Taki kask zapewni Twojemu dziecku dodatkową ochronę. Dodatkowym atutem jest to, że istnieje możliwość dokupienia kasku pasującego do wybranego modelu i koloru fotelika. Kaski są dostępne w trzech rozmiarach: XXS, XS, S.

 

Czy mogę chronić mój fotelik Bobike przed złą pogodą?

Tak. Wystarczy, że zakupisz pokrowiec przeciwdeszczowy. Pokrowce dostępne są dla większości fotelików rowerowych marki Bobike. Zapewniają suchość i ochronę siedziska fotelika.

  

Wyróżnij się! Kup fotelik rowerowy Bobike i bądź bezpieczny i  dobrze widoczny na drodze.

Jesienią i zimą mamy do czynienia z mniejszą ilością światła dziennego i trudnymi warunkami pogodowymi. Jako rowerzysta jesteś najbardziej zagrożony w tych warunkach i dlatego ważne jest, aby wyróżniać się na drodze. Upewnij się, że jesteś widoczny.

Bobike przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze dzięki odblaskowym detalom na wszystkich kaskach i fotelikach rowerowych. W przypadku ekskluzywnych tylnych fotelików mamy nawet dostępne oświetlenie LED.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl